ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

چرا نوین طب جنوب ...

نوین طب جنوب محصولات خود را با استاندارد های جهانی به شما مشتریان عزیز ارائه و تضمین می نماید.

ادامه مطلب

خدمات نوین طب جنوب ...

  نوین طب جنوب ارائه کننده انواع دستگاه های پیشرفته روز با استاندارد جهانی نیز می باشد.

ادامه مطلب

راه های تماس ...

ایمیل : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

آدرس فارس : فارس، شیراز،بلوار آزادی ،کوچه شماره 21 ، ساختمان پگاه

شماره های تماس :09387251254-09171261843-07132295255

احسان طب الوند ETA

تکنیک های رایج جهت حذف موهای زائد

laserrr.png

انواع تکنیک­ها و تجهیزات رایج جهت حذف موهای زائد

 

1- Intense Pulse Light(IPL)

در دستگاه­های IPL که یکی از رایج­ترین روش­های حذف موهای زائد است، از پالس نور تشدید شده برای خنثی کردن فعالیّت پیاز­های مو استفاده می­شود. این روش درمانی سریع و بدون درد بوده و عوارض جانبی آن کم است. هنگام انجام IPL ممکن است پوست بدن ملتهب (قرمز رنگ) شده که بعد از انجام درمان به سرعت از بین خواهد رفت.

این روش برای کسانی که دارای پوست روشن و موهای تیره هستند پیشنهاد می­ گردد. اکثر بیماران حذف موهای دائمی را با این روش تجربه خواهد کرد و در صورت رشد مجدد مو، تراکم آن کمتر شده و نازک­تر خواهند بود.

2- Nd:YAG Laser

لیزر Nd:YAG که مخفف Neodymium Yttrium Aluminum Garnet می­باشد، از جدید­ترین   روش­های لیزردرمانی به شما می­رود که بیشتر برای پاک کردن تاتو کاربرد دارد. اما برای حذف موهای زائد نیز می­توان از این تکنولوژی بهره برد.

این روش برای حذف موهای زائد در اکثر بیماران قابل استفاده بوده و افراد دارای پوست تیره (قهوه­ای و سبزه) نیز به راحتی می­توانند از این روش استفاده نمایند. موهای زائد اکثر نواحی بدن با این روش قابل حذف بوده و نکته­ای که باید بدان توجّه داشت این است که در این روش نسبت به روش­های لیزردرمانی دیگر، رنجش بیشتری برای بیمار (از لحاظ درد) ایجاد خواهد شد.

3- Diode Laser

در دستگاههای Diode Laser پرتو نور و حرارت به سمت پیاز مو و رنگدانه­های داخل آنها (Melanin) متمرکز شده و باعث تخریب آنها خواهد شد. به دلیل تمرکز اشعه روی Melanin، پوست ناحیه اطراف محلی که نور بدان تابیده شده، محافظت خواهد شد. عوارض جانبی در این روش حداقل بوده و التهاب پوستی بعد از درمان، حداکثر ظرف مدّت دو روز برطرف خواهد شد.

4- Ruby Laser

از ابتدایی­ترین روش­های حذف موهای زائد Ruby Laser بوده که این روش، برای موهای نازک و روشن کاربرد دارد. بنابراین از Ruby Laser نباید برای پوست­های تیره استفاده نمود. بین هر پالس در این روش به صورت عمدی تأخیری ایجاد شده تا از میزان درد بیمار حین انجام لیزردرمانی کاسته شود. این روش در صورت اجرای صحیح آن امن، مؤثر و بدون درد خواهد شد.

5- Alexandrite Laser

دستگاه­های Alexandrite سریع­ترین و پرکاربردترین روش لیزر موهای زائد بوده و و برای لیزر نواحی بزرگ از سطح بدن کاربرد دارند. این دستگاه­ برای افرادی با پوست روشن از رنگ سبزه (Olive-Colored) بسیار مؤثر می­باشد. پالس­های تولیدی در این دستگاه­ها بسیار سریع بوده و این به معنی سرعت بیشتر انجام لیزر و در ازای آن، درد بیشتر در بیمار خواهد بود. در این روش تقریبا رشد مو به صورت دائم متوقّف خواهد شد و در صورت برگشت مو تراکم، ضخامت و تیرگی آن کاهش خواهد یافت.

 

نظرات توییتر

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    لاله : لطفا محصولات بیشتری بگذارید    images223

 

   مرجان : ممنونم از اطلاع رسانی هاتون    images22

خبرنامه نوین طب جنوب

موبایل :
ایمیل:

 

فیس بوک